רכיבה על סוסים במרכז

צרו עימנו קשר!
שם*:
דוא"ל:
טלפון:
נושא הפניה*:
מבצעים בחוות סוסים

רכיבה רומנטית  וארוחת גבינות ויין

רכיבה רומנטית זוגית פרטית בחוף הים 
 

רכיבת לילה רומנטית

קורס רכיבה .

חוות סוסים

טיולי רכיבה על סוסים

חוות רכיבה על סוסים

סוסים

חוות סוסים בכרמל

 

 

 

 

דברים שחייבים לדעת

 

 • סוסי החווה מתאימים לכל רוכב, גם לכאלה שמעולם לא ניסו.
 • גיל מינימלי לרכיבה – 7 שנים
 • משקל עד 95 קילו.
 • אסורה הרכיבה לנשים בהריון בכל שלב
 • הרכיבה בליווי מדריכים מקצועיים ומנוסים
 • טיולי הרכיבה מגוונים, משעה ועד יום שלם
 • בתאום מראש רכיבה בקבוצות וגם ליחידים
 • כדאי להצטייד במצלמה
 • מצפים לראותכם חוות סוסים דור

   

 

חוות סוסים דור - 054-3544325

      רכיבה על סוסים במרכז חוף הכרמל שבחוף דור
רכיבה על סוסים במרכז חוף הכרמל לאורך חוף הים, רכיבה על סוסים לקבוצות, טיולי סוסים בשקיעה לצד איים ומפרצים.טיולי סוסים לכל המשפחה לאורך חוף הים.
רכיבה על סוסים במרכז חוף הכרמל בחוף דור לצד איים ומפרצים מדהימים, בואו לרכיבה מדהימה על סוסים.רכיבת סוסים חוויה בלתי נשכחת לרכוב כמו בחלום לאורך חוף הים.רכיבה על סוסים בליווי מדריכים מנוסים אשר ילווי אתכם לאורך כל הרכיבה.
רכיבה על סוסים שקטים ומאולפים, רכיבה לילדים לאורך חוף הים.
רכיבה לילדים
 חות סוסים דור חוויה לחיים,רכיבה לילדים על סוסים ידוע כתורמת רבות לילד.טיול סוסים רכיבה לילדים, לפני הרכיבה ניתנת הדרכה והסבר על אופן הרכיבה ושליטה בסוס במהלך רכיבת סוסים.חוות סוסים  דור מזמינה אתכם רכיבה על סוסים בקיסריה , רכיבה לילדים, רכיבה רומנטית לזוגות ,רכיבה על סוסים לקבוצות , רכיבה על סוסים פוני לילדים, למשפחות ועוד.

חוות סוסים , רכיבה על סוסים , רכיבה לילדים
טיולי סוסים רומנטיים , טיולי סוסים , רכיבת סוסים ועוד...

 

 רק כשעה רכיבה על סוסים במרכז הארץ ממקומת חות סוסים ב חיפה דור בחוף דור הבונים.
רק שעה ואתם יכולים להיות בחוף הים היפה בארץ. חוף דור ידוע כחוף המפורץ ביותר בארץ, מוקף איים, מפרצים ומרחבים אין סופיים של חופש, ים ,
רכיבה על סוסים , רומנטיקה וכל רק מה שהדמיון יכול לתאר.דמיינו לעצמכם טיול רכיבה על סוסים בחיפה  לאורך חוף הים. איים טרופים לצדכם, בריזה מלטפת וריח ים, על רצועת חוף ים ארוכה ליד בריכות הדגים - נשמע כמו חלום.
תפסיקו לדמיין ותגיעו לרכיבת סוסים כמו באגדות.

רכיבה על סוסים זכרון יעקב יכולה להיות מתנה מרגשת ליום הולדת, יום נישואין או סתם כי בא לכם לפנק ולהתפנק.
טיולי רכיבה על סוסים בזכרון יעקב ליד קיסריה באוירה אחרת, אוירת קסם וריגוש אין סופי.
אין צורך בידע או בניסיון קודם.  סוסים שקטים, מאולפים ומאוד ידידותיים.

רכיבת סוסים בחוות סוסים דור מזריחה ועד אחרי שקיעה.

 

 
רכיבה על סוסים חיפה או נתניה הופכת בשנים האחרונות לאטרקציה הפופולארית ביותר בישראל. רכיבה על סוסים מתאימה למשפחות , בני זוג, טיול עם החבר'ה ועוד. חוות הסוסים מציעה מגוון רחב של טיולים החל מטיולי משפחות ועד לטיולים רומנטיים לאור השקיעה המדהימה  של חוף דור.
 
טיולים לאורך החוף
טיולי הרכיבה מתבצעים ממש על חופי הים התיכון המדהימים ובכך נהנים הרוכבים מטיול מאתגר ומהנה, אטרקציה של ממש, ומטיול מדהים ביופיו לאורך חוף דור. טיול רכיבה שכזה המאפשר שילוב בין רכיבה על סוסים קיסריה קצת אחרי נתניה לבין חופיה המדהימים של ישראל מושך קהל רחב של חובבי רכיבה שכן המסלול המדהים מהווה יתרון של ממש.
 
בטיחות ונוחות
אוכפים חדשניים, רכיבה על סוסים בליווי צמוד של מדריכים מנוסים מביאה לחוויה המושלמת של רכיבה על סוסים בשילוב של בטיחות וזהירות. האוכפים החדישים מבטיחים אחיזה וחיבור מלא לגוף הסוס ללא חשש מבעיות יציבות כאלו ואחרות היכולות להביא לתאונות. מדריכי הרכיבה הם מהמיומנים ביותר ובעלי ניסיון רב בתחום רכיבה על סוסים והדרכת רכיבה.
 
רכיבה בסגנון אינגליש או רכיבה מערבית
רכיבה על סוסים בנתניה מתחלקת לשני סוגים שונים. רכיבת האינגליש מקורה בתרבות הרכיבה האירופאית במלחמות בין הפרשים. ברכיבה זו מתבצע שימוש באוכף שטוח יותר המאפשר חופש פעולה רחב יותר לרוכב. לעומתה סגנון רכיבה מערבית מקורו בבוקרים האמריקאים. סגנון רכיבהמערבית זה מבצע שימוש באוכף עמוק יותר. שיטה זו מוכרת יותר כרכיבה ביד אחת על המושכות בעוד היד השנייה פנויה לשלל פעולות. מזוהה ביותר עם כובע הבוקרים המפורסם, מכנסי הג'ינס ומגפי רכיבה בעלות אבזם גדול.בחוות דור רוכבים רכיבה מערבית כמובן. 
 
רכיבה על סוסים בחוות חוף דור משלבת נופים מרהיבים עם שיטות רכיבה מגוונות. שורת מדריכי רכיבה מהטובים במקצוע ידריכו אתכם לאורך כל אחד ממגוון הטיולים שיש לנו להציע לך. אז עלה על הסוס ודהר אל השקיעה.

רכיבה על סוסים, טיולי סוסים, רכיבת סוסים, חוות סוסים,רכיבה לילדים, רכיבה רומנטית, חוות טיולי סוסים.